درباره گروه صنعتی آترا

آتــــرا یک لغت اصیل ایرانی و به معنای گرما ، حرارت و آتش است و گروه صنعتی آترا با هدف پوشش گوشه ای از صنعت وسیع حرارت در چهار مجموعه مجزا مشغول خدمتگذاری به هم وطنان عزیز ایرانی و فراهم نمودن بستری گسترده تر برای سرویس به جهانیان میباشد .
  • شرکت آرمان توانا راه آریا: طراحی و تولید کوره و آون های صنعتی و خطوط عملیات حرارتی تاسیس سال 1384 با 24 سال سابقه اجرایی مرتبط .

رزومه شرکت آترا :

طراحان و مدیران شرکت آترا با یک سابقه 24 ساله در راستای ساخت کوره ­های صنعتی و خطوط عملیات­ حرارتی ، اتوماسیون سیستم­های حرارتی و مشاور کاربرد مواد نسوز و سرامیک­های صنعتی ، و نیز شناخت کامل نحوه عملیات­ حرارتی و رفتار سوپر آلیاژها افتخار این امر را کسب نموده تا به صنایع ارزشمند میهن مانند هواپیما­سازی ، صنایع نفت ، صنایع خودروسازی ، صنایع آلومینیم و ریخته گری ، صنایع متالورژی و طلا ، صنایع پزشکی و دندانسازی ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع کاشی و سرامیک و کارخانجات گروه مپنا خدمتگذاری نموده و .مدلهای گوناگون کوره­ های صنعتی را برای 8 کشور اروپایی و آسیایی طراحی وو صادر نماید . و در این راستا مراحل ساخت را با تکیه بر تجارب کارشناسان خود و با استفاده از دانش­ فنی روز دنیا و رهنمودهای مشاوران اروپایی واساتید ارزشمند دانشگاهی در ایران به پایان برسانند . متعاقب دعوت ، این شرکت در 21 مهر ماه سال 1392 بعنوان منتخب 100 شرکت برتر حماسه ساز در صنعت و اقتصاد کشور در سالن همایش های صدا و سیما معرفی و مفتخر به دریافت تندیس اجلاس گردیده است . گروه صنعتی آتـرا درعرصه­ های بین ­المللی مفتخر گردیده که متعاقب دعوت ، جهت دریافت دیپلم افتخار و تندیس طلایی کیفیت سال 2007 اروپا در سی­ وپنجمین دوره برگزاری این همایش که در کشور فرانسه برگزار گردیده حضور یابد و این افتخار را علاوه بر تلاش مستمر و حضور در بازارهای بین­ المللی ، مدیون مدیران و صنعتگران داخلی بوده که با حسن اعتماد خود فضا را برای فعالیت ما در داخل کشور مهیا نموده­ اند . در راستای ساخت کوره­ های دمای ­بالا و تحت ­اتمسفر محافظ ( تا 1800 درجه ) نیز بعنوان اولین طراحان و سازندگان این مقوله ، تولیدات متنوعی جهت شرکت­های داخلی ، دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی صاحب نام انجام گرفته و در نهایت آخرین تکنولوژی این مقوله ، ساخت یک­دستگاه کوره 1800 درجه با اتمسفر محافظ و امکانات خلاء به میزان 3-10 میلی بار بوده که مدت یکسال است که به محققان ارزشمند کشور تقدیم گردیده و در واحد R&D شرکت گامی فراتر برای ساخت کوره 2800 درجه تحت خلاء به میزان 5-10 میلی بار آغاز گردیده است . در حال حاضر فعالیت تولیدی و طراحی شرکت در فضایی به مساحت 8000 متر مربع در شهرک صنعتی لیا انجام میگردد و دیگر واحد های گروه صنعتی آترا ، امور مربوطه به بازرگانی داخلی و خارجی ، R&D و ساخت مدارات الکترونیک و نرم افزارهای PLC و همچنین پشتیبانی قطعات سرامیکی و نسوز را بصورت مستقل عهده دار میباشند گروه صنعتی آترا دارای 90 نفر پرسنل بوده و با 5 اکیپ پیمانکاری با تعداد 72 نفر پرسنل اجرایی این شرکت را در پروژه های خارج از کارخانه حمایت میکنند .

مایه بسی افتخار و بالندگی است که از طریق همکاری با آن مجموعه ارزشمند فصل جدیدی در دفتر افتخارات کاری خود بگشاید

Tags: آترا شرکت آترا آترا حرارت سازان شرکت آترا حرارت سازان

دانلود کاتالوگ

تماس با ما

تلفن  :14-33454712-028

واتس آپ : 09331779877

فروش: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید