صفحه پرسش و پاسخ

پرسش های متداول در زمینه کوره و آون های صنعتی

روند ثبت و تکمیل سفارش بسته به نوع سفارش متغیر است , با توجه به نوع دستگاه ( دستگاه های روتین / خاص ) زمان بررسی درخواست ,  طراحی و اتد اولیه , تهیه و تنظیم پیشنهاد فنی و مالی و عقد قرارداد متغییر میباشد.

در مورد نحوه کارکرد دستگاه , بله

گروه صنعتی آترا تمامی محصولات خود را به همراه گارت گارانتی و ضمانت نامه رسمی شرکت طبق قرارداد برای مدت 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس فروش آن را بر عهده دارد.

در صورتی که نیاز به مشاوره متالوژی و مهندسی مواد یا حتی مشاوره در زمینه ی نحوه طراحی و پروسه کاری دستگاه خود دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

با توجه به رنج گسترده دستگاه های تولیدی و بازه های زمانی ساخت و تکمیل پروژه های کوچک و بزرگ , قیمت ها دایماً در حال تغییر میباشد , بنابر این انتشار لیستی با عنوان لیست قیمت مقدور نمیباشد , این در حالی است که در صورت درخواست از کارشناسان آترا در قبال دستگاه های سریال ( روتین – معمولا آزمایشگاهی ) به صورت درجا قیمت اعلام , و در قبال پروژه های صنعتی در کم ترین زمان ممکن , برآورد جدید قیمت انجام و اعلام میگردد.

سؤال دیگری دارید؟

برای طرح سوالات خود که در این صفحه پاسخ آن را دربافت نکردید , با تماس از کارشناسان گروه صنعتی آترا درباره ی هرنوع کوره و آون صنعتی و آزمایشگاهی و خطوط عملیات حرارتی به پاسخ سوال خود برسید.

با پشتیبانی تماس بگیرید