خدمات گروه صنعتی آترا

مشاوره ساخت

گروه صنعتی افتخار مشاوره تمام قد به بزرگ ترین مجموعه های خصوصی و دولتی کشور را در کارنامه ی خود در رابطه با خاص ترین و پیچیده ترین دستگاه های حرارتی اعم از کوره و آون ها را داراست.

تامین المنت های حرارتی

واردات مستقیم انواع المنت های حرارتی از کشور های چین و سوئد برای مصارف تولیدی گروه صنعتی آترا و تامین قطعات یدکی دستگاه های ساخت این شرکت و بازار.

المنت مولیبدن دی سیلیساید (MoSi2)

المنت های میله ای سیلیکون کارباید (SiC) 

المنت فلنج دار 

المنت سرامیکی 

المنت تسمه ای – حلقه ای ( کمربندی ) 

المنت کویل هیتر ( فلکسی بل ) 

تامین اتصالات المنت ها

در راستای کامل بودن خدمات تامین المنت های حرارتی برای ظرفیت تولیدی خود و تنظیم بازار , گروه صنعتی آترا علاوه بر واردات مستقیم المنت های حرارتی , اقدام به واردات و تامین انواع اتصالات تمامی المنت های خود کرده است.

ترموکوپل و انواع سنسور حرارتی

گروه صنعتی آترا یکی از معتبرترین وارد کنندگان انواع سیم ترموکوپل و همچنین تولید کننده , مصرف کننده و توزیع کننده انواع آن از قبیل فلنج سرامیکی و فلزی , انواع سنسور , و…  برای انواع مصارف در صنایع مختلف با تاییده های معتبر سازمان ها و شرکت های کالیبراسیون میباشد.

انواع قطعات نسوز / سرامیک صنعتی

طراحی و تولید انواع سرامیک های صنعتی با اشکال مختلف و مصارف مختلف و خاص و هچنین تامین انواع ماژول های نسوز , برد های سرامیکی و..  یکی از ویژگی های گروه صنعتی آترا در صنعت حرارت کشور میباشد که این شرکت را به قطب مصرف و تامین انواع نسوز های صنعتی با استفاده از متریال چینی و اروپایی و حتی ایرانی تبدیل کزده است

انواع قطعات Highalumina

با توجه به نیاز مبرم صنایع مختلف به قطعات نسوز با پایداری در دما های بالا و همچنین اشکال خاص , گروه صنعتی آترا مفتخر به تولید قطعات های آلومینا (Highalumina) با خلوص 99.8% در قالب انواع کفی در قطر های mm60-70 , mm70-75 , mm100-110 و انواع قایقک در حجم های 1.5cc , 2cc , 4cc , 10cc , 15cc , 40cc و انواع بوته در حجم های 20cc , 30cc , 50cc , 100cc , 200cc , 500cc , 750cc , 1000cc و همچنین طبق سفارش مستری برای تعداد بالا.

امروز با ما تماس بگیرید 33454712 028 یا به آدرس info@info@atra.ir
 ایمیل بزنید